Zderzenie ciągnika rolniczego z samochodem osobowym na granicy Sulnówka i Wyrwy

Zderzenie ciągnika rolniczego z samochodem osobowym na granicy Sulnówka i Wyrwy

Konfrontacja między rolniczym traktorem a autem osobowym miała miejsce dzisiaj na pograniczu miejscowości Sulnówka i Wyrwa, niedaleko Świecia. Raport na temat tego zdarzenia do centrali w Sulnówku (na terenie gminy Świecie) trafił o godzinie 14.47.

Na prostolinijnym fragmencie szosy, dwie jednostki pojazdów, czyli volkswagen passat oraz rolniczy ciągnik marki ursus z doczepioną przyczepą, wpadły w konflikt drogowy, który niemal można by nazwać czołowym zderzeniem. W wyniku zdarzenia, traktor stracił stabilność, przewrócił się na bok, a jego konstrukcja doznała poważnego uszczerbku – pękła na pół. Na dodatek, przyczepa mocno ucierpiała w wyniku incydentu.

Osoby będące za kierownicą oraz pasażer traktora zostali natychmiastowo odtransportowani do najbliższego szpitala. Jednakże, kierujący passatem nie odniósł żadnych obrażeń – podaje aspirant Marcin Borucki, dyżurujący oficer Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Świeciu.

Aktualnie, policja dokonuje analizy zdarzenia, starając się wyjaśnić wszystkie okoliczności towarzyszące temu nieszczęśliwemu wypadkowi.