Spotkanie z Mikołajem w Kinoteatrze Rondo: Magia świąt i radość dzieci

Spotkanie z Mikołajem w Kinoteatrze Rondo: Magia świąt i radość dzieci

W świątecznym nastroju, dzieci miały wyjątkową możliwość osobistego spotkania ze Świętym Mikołajem podczas mikołajkowego eventu w Kinoteatrze Rondo w Chełmnie, które odbyło się 6 grudnia 2023 roku. To była okazja do wykonania wspólnego zdjęcia ze znanym postacią oraz złożenia mu listu z życzeniami i marzeniami do spełnienia na nadchodzącą Wigilię. W liście dzieci mogły spisać swoje oczekiwania dotyczące prezentów, które chciałyby znaleźć pod choinką.

Najmłodsi goście, którzy przybyli do Kinoteatru Rondo, mieli unikalną okazję do spotkania twarzą w twarz ze samym Mikołajem. Dla tych, którzy szczególnie grzecznie się zachowywali, przygotowano specjalne certyfikaty.

Dzień ten rozpoczął się seans filmowy o tematyce świątecznej – emitowany był film „Sami bez mamy 2”.

Podczas tego wydarzenia działała również pracownia elfów, którzy współpracują z Mikołajem. Elfy pomagały małym uczestnikom tworzyć proste, ale pełne magii ozdoby bożonarodzeniowe. Dzieci miały szansę na niezapomnianą zabawę w atmosferze kreatywności. Dodatkowo, zorganizowano specjalną aktywność dla najmłodszych, zatytułowaną „Odchudzanie Mikołaja” – czyli animacje i zabawy prowadzone przez animatorów. Na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie niespodzianki.