Policjanci ze Świecia dostali nowe SUV-y

Policjanci ze Świecia dostali nowe SUV-y

Samochody marki Kia Sportage trafiły do policji z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Piątka z nich trafiła do Komendy Powiatowej w Świeciu.

Łącznie kupiono 78 samochodów osobowych marki Kia Sportage. Włączono je do stałego wyposażenia kujawsko-pomorskiej policji, z czego z pięciu będą korzystać policjanci ze Świecia.

Świecie ostatnimi czasy ma szczęście do dobrych inwestycji. Dzisiaj policję obdarowano nowymi SUV-ami, a jakiś czas temu Nowy Szpital otrzymał swój nowoczesny aparat RTG. Obie te wiadomości są bardzo dobre, bo zarówno policja, jak i służba zdrowia, potrzebują

Drogi zakup

Policja z województwa kujawsko-pomorskiego została tym razem hojnie obdarzona. Samochody, które trafiły do jej wyposażenia to nie byle jakie bryki. Jeden pojazd kosztował 166 500 zł, a za całość zapłacono około 13 milionów.

Wszystkie regionalne komendy liczyły na to, że trafi się im jak najwięcej takich pojazdów. Funkcjonariusze ze Świecia będą korzystać z pięciu, co i tak jest dużo. Samochody te są bardzo wytrzymałe i skuteczne w akcjach. A przecież wszystkim powinno zależeć na tym, aby lokalna policja działał jak najsprawniej.