Internet śmieje się z drzew na ul. Żeromskiego

Internet śmieje się z drzew na ul. Żeromskiego

W polskim internecie pojawiło się dużo żartów dotyczących jednej ze świeckich ulic. Powodem tych docinek jest oczywiście postawienie drzewa na środku chodnika. Chyba nie trzeba tłumaczyć, jak głupim było to pomysłem. Mieszkańcy zdecydowanie nie są z tego zadowoleni, ale przynajmniej fani memów internetowych dobrze się bawią.

Drzewo na ul. Żeromskiego bardzo szybko się hitem i spodobało się w internecie. Może i mieszkańców ono denerwuje, ale przynajmniej spowodowało uśmiech na twarzach wielu użytkowników sieci.

Drzewo w dziwnym miejscu

Na ulicy Żeromskiego w Świeciu znajduje się pewne drzewo. Nie ma w nim nic dziwnego, bo wygląda i „zachowuje” się jak każde inne. Problemem jest jednak jego lokalizacja, bowiem zajmuje się ono na samym środku chodnika.

Być może mieszkańcom nie przeszkadza to aż tak bardzo, bo to tylko jedno miejsce w całym Świeciu. Internauci jednak okazali się bardziej skrupulatni i wytknęli tę pomysł z dużą dawką śmiechu.

jeśli spojrzymy na zdjęcia, to rzeczywiście wygląda to jak żart. A jednak faktycznie postawiono drzewo na środku chodnika w miejscu, gdzie przechodzi codziennie stosunkowo dużo ludzi. Być może nie stwarza ono większego zagrożenia, ale jest denerwującą przeszkodą dla tych, co po prostu chcą przejść do sklepu, pracy czy choćby wychodzą na spacer.

Internet jest bezlitosny

Kiedy coś lub ktoś stanie się ofiarą internetowych żartów, to już bardzo trudno coś zmienić w tej sprawie. Społeczność internetowa rzadko bywa tolerancyjna i takie łatki potrafią się utrzymywać na długi czas.

Czy w tym wypadku mamy do czynienia z czymś faktycznie godnym wyśmiania? Niestety wygląda na to, że tak. Drzewo na środku chodnika wygląda jak całkowicie nietrafiony pomysł i trudno wyobrazić sobie, żeby ktoś o zdrowych zmysłach zgodził się na jego postawienie.

Drzewa są nam potrzebne choćby z tego względu, że produkują tlen oraz obniżają temperaturę w czasie letnich upałów. Jeśli jednak rozlokuje się je w złych miejscach, to mogą stwarzać problem. Mogą nie tylko utrudniać życie przechodniom ale też w określonych sytuacjach stwarzać niebezpieczeństwo.

Podobne kontrowersje swego czasu wywołały drzewa na rynku w Gliwicach.