Fame MMA 22 przenosi się z Atlas Areny do Stadionu Narodowego

Fame MMA 22 przenosi się z Atlas Areny do Stadionu Narodowego

Planowana na sierpień gala organizacji freak fightowej Fame MMA 22, pierwotnie miała miejsce w łódzkiej Atlas Arenie. Aktualne plany jednak uległy zmianie i teraz wiadomo, że to Warszawski Stadion Narodowy będzie gospodarzem tego wydarzenia. Organizatorzy zapewniają, że wszyscy, którzy nabyli już bilety, mogą liczyć na pełny zwrot kosztów – tak wynika z oficjalnej informacji umieszczonej na stronie internetowej portalu X.

Organizacja Fame MMA powstała niecałe sześć lat temu i od początku skupiała się na organizacji walk typu freak fight. Już pierwsza gala tej federacji, która miała miejsce 30 czerwca 2018 roku, przyciągnęła ogromną liczbę widzów. Wielkim hitem była walka Michała „Boxdela” Barona z Jakubem „Guzikiem” Szymańskim, której zwycięzcą okazał się Baron. Co ciekawe, od początku istnienia tej federacji, wśród walczących znaleźć można influencerów, youtuberów i celebrytów ze świata show-biznesu. Ostatnio coraz częściej zobaczyć tam można również znane osobistości ze świata sportu.

Niestety, mimo wcześniejszych zapowiedzi, gala Fame MMA 22 nie odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. To informacja, którą z przykrością przekazało biuro prasowe organizatora na portalu X. Jednak wszyscy, którzy zakupili już bilety, mogą być spokojni – otrzymają zwrot ich wartości. Mimo zmiany miejsca, termin wydarzenia pozostaje bez zmian i gala odbędzie się 31 sierpnia 2024 roku.