Carmel Club zmienił się w Place Club. Wielkie otwarcie miało miejsce w sobotę

Carmel Club zmienił się w Place Club. Wielkie otwarcie miało miejsce w sobotę

Carmel Club na naszych oczach przekształca się w Place Club

Carmel Club właśnie na naszych oczach zmienił się w Place Club. Z tej okazji urządzono uroczyste otwarcie z darmowym piwem. Od teraz młodzi ludzie ze Świecia będą mieli nowe miejsce do spędzania weekendowych wieczorów. Co powinniśmy wiedzieć o nowym lokalu?

Carmel Club już nie ma. Teraz jest Place Club

Mieszkańcy Świecia dobrze znają Carmel Club, które swego czasu zawiesił swoją działalność. Dla tych, którzy lubili w nim bywać, mamy dobrą wiadomość. Jest on znów otwarty, ale pod inną nazwą. Nie powinno to jednak w żaden sposób zmieniać walorów rozrywkowych tego klubu. Nadal będzie można przychodzić tu na dyskoteki i dobrze się bawić. Z aprobatą z pewnością wyrażą się chociażby studenci, którzy na co dzień uczą się w Gdańsku lub Sopocie a do Świecia wracając na weekend. Często studenci mają ten problem, że w ich własnych miejscowościach jest za mało rozrywkowych miejsc i po powrocie na weekend nie mają co robić.

Już 4 września można odwiedzać zupełnie nowy Place Club.

Lokal istniał już kilkanaście lat temu, choć na początku pod nazwą Sfinx. Pamiętamy inny znany klub Stokrotka, który walczył z nim o wpływy. Wiadomo, że z czasem wszystko się zmienia. Jedne firmy upadają, a inne dopiero rozwijają skrzydła. Nie inaczej jest z dyskotekami, które również trzeba prowadzić w odpowiedni sposób.

Oficjalne otwarcie 4 września

Oficjalne otwarcie Place Clubu miało miejsce 4 września i spotkało się z dużym zainteresowaniem. Z tej okazji 200 pierwszych klientów mogło napić się darmowego piwa. Oczywiście wstęp tylko dla osób pełnoletnich, a na wejściu obowiązywała ścisła selekcja. W przyszłości również będą obowiązywały ścisłe zasady, do których każdy gość będzie się musiał stosować. Najważniejsze jest przecież bezpieczeństwo.

Jakie imprezy będzie organizować Place Club?

Na razie wiemy, że w Place Clubie będą organizowane dyskoteki. Nie wiadomo jeszcze, czy pojawią się tam też koncerty, ale wszystko się okaże. Jesteśmy świeżo po otwarciu, więc jeszcze bardzo dużo może się wydarzyć. Wiele klubów zarabia najwięcej właśnie na koncertach. Organizowanie koncertów znanych muzyków potrafi być jednym z najważniejszych źródeł dochodów właściciela klubu.