Andrzej Skiba obejmie stanowisko dyrektora Gminnej Przychodni w Jeżewie, zastępując Wiolettę Pawlak po dwunastu latach

Andrzej Skiba obejmie stanowisko dyrektora Gminnej Przychodni w Jeżewie, zastępując Wiolettę Pawlak po dwunastu latach

W Jeżewie nastąpi zmiana na stanowisku dyrektora Gminnej Przychodni. Nowym liderem placówki będzie Andrzej Skiba, który przejmie obowiązki po Wioletcie Pawlak. Ta ostatnia przez dwanaście lat pełniła funkcję dyrektor tej instytucji.

Podczas spotkania Rady Społecznej działającej przy Gminnej Przychodni w Jeżewie, które miało miejsce w zeszły środę w Urzędzie Gminy, oficjalnie poinformowano o tej zmianie. Obecnym na spotkaniu byli zarówno Wioletta Pawlak kończąca swoją kadencję, jak i Andrzej Skiba, który ma ją zacząć.

Maciej Rakowicz, wójt gminy Jeżewo, ogłosił tę zmianę na swoim profilu na Facebooku. W trakcie spotkania, wraz z członkami Rady Społecznej, wręczył Pani Wioletcie Pawlak kwiaty i podziękowania za jej wieloletnie zaangażowanie i pracę dla mieszkańców gminy – informacja ta pojawiła się również na jego profilu społecznościowym.

Tym samym, dzień 30 czerwca będzie ostatnim dniem, kiedy Wioletta Pawlak pełnić będzie funkcję dyrektora przychodni. Została ona mianowana na to stanowisko w 2012 roku. Nowy dyrektor, Andrzej Skiba, rozpocznie swoje obowiązki 1 lipca.