Bez kategoriiNa drodzeRegionWiadomościWojewództwo

Zlot motocyklistów na Pomorzu

Zlot motocyklistów na Pomorzu

Motocykliści z całego województwa pomorskiego urządzili zlot. Tak właśnie wygląda otwarcie nowego sezonu motocyklowego. Osoby, które na tych jednośladach nie jeżdżą, mogą nie znać obowiązujących zwyczajów tego środowiska. Ale każdy z nas na pewno widział w życiu duże grupy motocyklistów przejeżdżające przez ulice. W takich dniach możemy być przekonani, że jest to właśnie zlot i że zaczął się nowy sezon.

Motocykliści zorganizowali zlot na Pomorzu

Każdego roku, gdy zaczyna się nowy sezon motocyklowy, duże grupy motocyklistów urządzają zloty. W takich dniach możemy zaobserwować przejeżdżające kolumny na ulicach. Da się je oczywiście też usłyszeć, gdyż dźwięk motocykla jest bardzo charakterystyczny i trudno pomylić go z czymkolwiek innym. Dźwięk może być denerwujący i nieprzyjemny, ale na szczęście nie słychać go zbyt długo. Motocykle są wystarczająco szybkie, aby w mgnieniu oka zniknąć z naszego horyzontu.

Kierowcy samochodów osobowych powinni także pamiętać o motocyklach na drogach. Bardzo łatwo jest ich nie dostrzec i doprowadzić do wypadku. Taka sama ostrożność obowiązuje także tych, co te jednoślady prowadzą. Nie bez powodu złośliwie nazywa się ich „dawcami organów”. Nadmierna prędkość i brak ostrożności to idealny przepis na wypadek.

Powiązane teksty
Na drodzeŚwiecieWiadomości

Śledztwo w sprawie groźnego wypadku umorzone

Śledztwo w sprawie wypadku w Świeciu zostało umorzone Śledztwo dotyczące wypadku z dnia 8…
Czytaj dalej
Służba zdrowiaŚwiecieWiadomości

Psychiatrzy wrócili do pracy i dostali podwyżkę

Psychiatrzy ze Świecia powrócili do pracy Psychiatrzy pracujący w Wojewódzkim Szpitalu dla…
Czytaj dalej
ŚwiecieSztukaWiadomości

Szlak murali w Świeciu. Co to za atrakcja?

Szlak murali czyli nowa lokalna atrakcja Szlak murali to seria malowideł ściennych, które…
Czytaj dalej