Zabójstwo na Pomorzu. Sprawca skazany na 25 lat

Zabójstwo na Pomorzu. Sprawca skazany na 25 lat

Zabójstwo na Pomorzu. Sprawca skazany na 25 lat

Zabójstwo na pomorzu. Mężczyzna usłyszał wyrok 25 lat pozbawienia wolności z morderstwo na dwóch kobietach. Po upłynięciu 20 lat będzie mógł wnosić o przedterminowe zwolnienie.

Sprawa zabójstwa w powiecie malborskim


Sprawa miała miejsce w tamtym roku w lipcu w powiecie malborskim. 52-letni mężczyzna zadał śmiertelne ciosy dwóm kobietom – konkubinie i siostrze. Po dokonaniu tego czynu poszedł do sklepu po alkohol. Podczas kupna przyznał się sprzedawczyni do tego, co właśnie zrobił. Sprawca trafił do aresztu a po roku usłyszał wyrok. Wiemy, że spędzi w celu co najmniej 20 lat. Po tym czasie będzie mógł się ubiegać o zwolnienie.

– Pod koniec lipca zeszłego roku doszło do tragedii w Nowym Stawie (powiat malborski, woj. pomorskie). Dwie kobiety zginęły od ciosów nożem. Zabójca został zatrzymany tego samego dnia. 52-latek po zadaniu śmiertelnych ciosów siostrze i konkubinie poszedł do sklepu, w którym kupił alkohol i wypił go natychmiastowo, a sprzedawczynię poinformował, że przed chwilą zabił dwie kobiety – czytamy na portalu Onet.pl