Wesoły i barwny Jarmark Bożonarodzeniowy na starówce w Chełmnie

Wesoły i barwny Jarmark Bożonarodzeniowy na starówce w Chełmnie

W samym sercu Chełmna, na jego malowniczej starówce, nieprzerwanie trwa jarmark bożonarodzeniowy. Ten jarmark, pełen kolorowych straganów, jest otwarty dla wszystkich, którzy nie zdążyli go odwiedzić w piątek. Szczęśliwie, na zwiedzanie pozostał jeszcze cały weekend – od 2 do 3 grudnia 2023 roku.

Festiwal pełen jest radosnej atmosfery, barwnej scenerii oraz świątecznych niespodzianek. Do 3 grudnia można tu zakupić wyjątkowe prezenty oraz słodkości na rynek w Chełmnie.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Chełmnie to prawdziwe wesele dla oczu i ducha – mnóstwo atrakcji, wyjątkowa oferta od wystawców oraz stoiska pełne przeróżnych prezentów. Wszystko to, co potrzebujesz do napełnienia worka prezentami dla najbliższych, znajdziesz właśnie tu. Całość jest zanurzona w przepięknej scenerii świąt Bożego Narodzenia, dopełnionej występami utalentowanych lokalnych kolędników.

Dla najmłodszych przygotowano szereg zajęć. Będą mogli oni tworzyć własne kartki do Świętego Mikołaja, bombki i łańcuchy choinkowe podczas warsztatów i konkursów. Dzieci będą miały okazję sprawdzić swoją wiedzę o Bożym Narodzeniu oraz spotkać się ze Świętym Mikołajem.