U kobiety ze Świecia znaleziono narkotyki

U kobiety ze Świecia znaleziono narkotyki

Do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu trafiły informacje, które sugerowały, że 23-letnia mieszkanka mogła być w posiadaniu narkotyków. Funkcjonariusze zdecydowali się je sprawdzić i okazały się prawdziwe. Gdy tylko ustalili miejsce jej zamieszkania, udali się pod ten adres i rozpoczęli swoje procedury.

Policja kryminalna działa bardzo radykalnie w takich sprawach. Policjanci weszli do mieszkania i rozpoczęli tam przeszukanie. Znaleźli tam dużą ilość suszu roślinnego oraz białego proszku. Nie trudno było się domyślić, że suszem była marihuana, ale proszek wciąż wymagał stwierdzenia. Po przeprowadzeniu wstępnych badań okazało się, że była nim amfetamina.

Czy 23-latka handlowała narkotykami?

Bardzo dużo osób na co dzień jest w posiadaniu narkotyków takich jak marihuana czy amfetamina. Nie każdego jednak osobiście odwiedza policja kryminalna. Aby znaleźć się na celowniku, trzeba naprawdę dać powody funkcjonariuszom.

Ryzyko takich odwiedzin pojawia się, gdy ktoś bardzo często ma w posiadaniu dużą ilość substancji. Może to sugerować, że jest handlarzem.

Ilość narkotyków, jakie w swoim posiadaniu miała 23-letnia kobieta, była naprawdę duża. Mówimy tu o 55 gramach. Najprawdopodobniej nie były to środki na własny użytek, a samą kobietę oskarża się o udział w procederze narkotykowym.