Joker Świecie dzielnie walczył w Łodzi

Joker Świecie dzielnie walczył w Łodzi

Joker Świecie miał okazję zagrać niedawno kilka ciekawych meczów. Pokonali między innymi drużynę z Wrocławia i Sandomierza, ale nie zabrakło też meczów w Łodzi. Łódź jest miastem znanym ze swojego sportu. To tam w końcu mamy słynne drużyny piłkarskie ŁKS i Widzem, które znane są ze swojej zaciekłej rywalizacji. Łódź to jednak nie tylko piłka nożna, ale i siatkówka. Choć są tam bardzo dobre zawodniczki, to nieraz miały już problem w starciu z drużyną ze Świecia.

Jeśli wciąż nie jesteśmy przekonani, jak wyjątkowym sportem jest siatkówka, to spójrzmy na wyczyny sportowców z innych części Polski, np. na siatkarzy ze Szczecinka.

Joker Świecie

Joker Świecie to lokalna drużyna siatkarska, która przynosi dumę miastu już od wielu lat. Mimo że siatkówka jest wciąż niedocenianym sportem, to nadal bardzo dużo kibiców przychodzi, aby wesprzeć swoich zawodników. Siatkarki z Jokera przyznają, że budowanie formy wymaga wielu lat treningu i wyrzeczeń, ale są tego efekty. Nawet te mecze, które nie kończą się dla nich wygraną, są tego dowodem. Przeciwnicy, którym udaje się pokonać drużynę ze Świecia przyznają, że nie było to najłatwiejsze zadań w ich karierze. Jaka przyszłość czeka drużynę? Patrząc po bardzo dobrej kondycji zawodniczek, to możemy przeczuwać, że w przyszłości będziemy świadkami wielu zwycięskich meczów. Żal byłoby je przegapić, dlatego starajmy wspierać się siatkarki i przychodzić na mecze, aby gorąco kibicować. Z pewnością się nie zawiedziemy i będziemy mieli okazję zobaczyć wiele wspaniałych rozgrywek.