Jak mieszkańcy Świecia spędzili majówkę?

Jak mieszkańcy Świecia spędzili majówkę?

Mieszkańcy Świecia wypoczęli podczas weekendu majowego. Miasto przygotowało dla nich kilka specjalnych atrakcji, które miały na celu pomóc im się zrelaksować i na chwilę zapomnieć o pracy. Były zabawy zarówno dla starszych jak i młodszych. Między innymi po raz kolejny zorganizowano piknik rodzinny, na którym pojawiły się ciekawe atrakcje. Czym dokładnie zajmowali się urlopowicze przez te kilka dni?

Majowy piknik rodzinny w Świeciu

Najciekawszym punktem był oczywiście piknik rodzinny, który odbył się 1 maja w parku przy OKSiR-ze. Takie pikniki rodzinne są zawsze okazją, żeby spędzić miło czas na świeżym powietrzu. Oczywiście jest to dużo więcej niż piknik w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Nie chodzi o samo rozłożenie koca, ale pewne zorganizowane wydarzenie, które zawiera w sobie wiele różnych atrakcji. W czym dokładnie mieli okazję uczestniczyć mieszkańcy Świecia? Między innymi w Gotowaniu na wielkiej patelni, czyli pokazie kulinarnym, który zorganizował Mariusz Szwed. Zawierał on także degustację dla publiczności. W miejscu pikniku pojawiły się również stoiska cateringowe. Nie zapomniano również o najmłodszych. W końcu był to piknik rodzinny, więc oczywiście konieczne były zorganizowanie atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Na co dokładnie mogli liczyć milusińscy? Na przykład na malowanie twarzy i dmuchany plac zabaw.

Weekend majowy. Jeden z ulubionych okresów każdego pracownika

Jest w ciągu roku wiele takich okresów, które są mniej lub bardziej wolne od pracy. Jednym z nich jest majówka, czyli długi weekend, który co roku przypada na maj. Oczywiście te kilka dni długiego weekendu to za mało, aby przeżyć wakacje życia, ale na pewno można się porządnie z relaksować. To czas, kiedy ludzie najchętniej rezerwują domki letniskowe a także pokoje w górskich pensjonatach. Wszyscy starają się wtedy choć na chwilę zapomnieć o pracy i zająć czystą przyjemnością. Oczywiście przyjemność może być czasem zgubna i zawrócić człowiekowi w głowie, ale jej rozsądna dawka nie powinno zaszkodzić. Zwłaszcza jeśli jest to tylko kilka dni w roku, w których możemy pozwolić na labę.