Świecianka w „Szansie na sukces”
Wiadomości Świecie - Wiadomości miejskie um-swiecie.pl ; Andrzej Pudrzyński / 13 lipca 2011
altSiedemnastoletnia Julia Olędzka ze Świecia wygrała festiwal piosenki w Mławie i wystąpi w popularnym programie telewizyjnym „Szansa na sukces”.

Julia Olędzka wygrała w niedzielę Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej „Muława” w Mławie. Zaśpiewała dwa utwory: „Nie opuszczaj mnie” Edyty Górniak i „Tańczące Eurydyki” Anny German. W jury zasiadała m.in. Elżbieta Skrętkowska, autorka programu „Szansa na sukces”, która zaproponowała świeciance udział w programie.

Młoda artystka odnosi sukces za sukcesem. Tylko w czerwcu otrzymała Grand Prix na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Radziejowie za piosenkę „Women in Love" Barbry Streisand. Wkrótce potem na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej, również w Radziejowie, zajęła drugie miejsce za piosenkę „Nie opuszczaj mnie” z repertuaru Edyty Górniak.

-Pochodzę z muzykalnej rodziny i śpiewam od dziecka. Duża w tym zasługa mojej mamy, Adrianny Olędzkiej, która jest instruktorem w ośrodku kultury „Stokrotka”. Śpiew to moja największa pasja – mówi Julia Olędzka.
 
Joomla SEO powered by JoomSEF

°C

 

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

  • °C °C

Sprawdź pogodę w innych miastach

Znajdź w Świeciu

  • Firmy
  • Noclegi
  • Restauracje
  • Medyczne
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię
Szukaj:  
 
Wybierz kategorię